Hoşgeldiniz

HATAY KÜNEFE SİZE....

Türkiye” nin ve Dünyanın

En Kaliteli Peynirli Künefesini

ve fıstıklı kadayıfını sunmaktadırHAKKIMIZDA
Hatay Künefe Gıda Temizlik Mad. Hay. İnş. Taah. San ve Tic Ltd Şti unvanı ile barış ve hoşgörü şehri olan Antakya”mızda Ulu cami Mah. Ulus Alanı sunal apartmanın da buluna çok katlı salonlarında müşterilerine Türkiye” nin ve Dünyanın en kaliteli peynirli künefesini ve fıstıklı kadayıfını sunmaktadır.
 
Ulu cami mahallesi dolaşık sokak no:9/a  adresinde ise şoklanmış künefe imalatı yapılarak soğuk hava deposu tesislerimizde muhafaza edilmektedir. 
 
Üretilen şoklanmış künefe  müşterilerimize buradan sevk edilmektedir.
 
Bu mesleğe fahri başkanımız Sayın Behçet Bayraktar”ın yıllarca satışını yaptığı süt, peynir, tereyağı uzmanlığındaki tecrübelerini 90 lı yıllarda künefecilik 
 
mesleği ile birleştirmesi sonucu bu günkü Hatay Künefe de müşterilerimize sunduğumuz lezzetli künefe ortaya çıkmıştır. Halen Sayın Mehmet Kürşad Bayrakdar ve Sayın Av. Rıfat Sunal”ın ortaklığında şirketimiz faaliyetlerini sürdürmekte olup Almanya, İstanbul. İzmir.  Ankara ve en önemlisi şehrimizin kurtuluş günü olan 23 Temmuz festivaline katılmaktadır.
 
Şoklanmış künefe ve fıstıklı kadayıf Türkiyenin her köşesine anlaşmalı kargo ile gönderilmekte olup, satışlarımız toptan ve perakende olarak yapılmaktadır.