Hoşgeldiniz

HATAY KÜNEFE SİZE....

Türkiye” nin ve Dünyanın

En Kaliteli Peynirli Künefesini

ve fıstıklı kadayıfını sunmaktadırKÜNEFE (SADE 500 GRAM )

Stokta var

40.00TL

SADE PEYNİRLİ KÜNEFE (500 GRAM ) 


PEYNİRLİ KÜNEFE 
Künefe  tepsilerde Hazırlanmakta. Özel künefe peyniri ile pişirildikten sonra şekerli şerbeti eklenerek tüketilen  bir lezzettir.

Sıcak tatlıların en lezzetlisidir künefe. Nar gibi kızarmış kadayıfının üzerine gezdirilen sıcak şerbetin, içindeki özel künefe peyniri ile birleşip ortaya çıkardığı lezzet dillere destan olmuştur. 

Künefe malzemesinde kullanılan bütün malzemeler kendi ürünümüzdür.

ÜRÜNDE KULLANDIĞIMIZ MALZEMELER HİÇBİR KATKI MADDESİ VE KORUYUCU MADDE İÇERMEZ.

Eğer bu tatlıyı evinizde kendiniz hazırlamak isterseniz,  dondurulmuş künefe siparişi verebileceğinizi de hatırlatalım. Alın hazır künefenizi, koyun fırına, yapın sıcak şurubunuzu, gezdirin üstünde... Afiyet olsun!

ÜRÜN TAMAMEN HİJYENİK BİR ŞEKİLDE TESİSİMİZDE ÜRETİLMEKTEDİR.

Türkiye” nin ve Dünyanın en kaliteli peynirli küfesini ve fıstıklı kadayıfını sunmaktadır

Hatay Künefe Gıda Temizlik Mad. Hay. İnş. Taah. San ve Tic Ltd Şti unvanı ile barış ve hoşgörü şehri olan Antakya”mızda Ulu cami Mah. Ulus Alanı sunal apartmanın da buluna çok katlı salonlarında müşterilerine Türkiye'nin ve Dünyanın en kaliteli peynirli künefesini ve fıstıklı kadayıfını sunmaktadır.

Aksaray Mahallesi Şükrü Balcı Cad. no:245 adresinde ise şoklanmış künefe imalatı yapılarak soğuk hava deposu tesislerimizde muhafaza edilmektedir. 

Şoklanmış künefe ve fıstıklı kadayıf yurt içine kargo ile gönderilmekte , satışlarımız toptan ve perakende olarak yapılmaktadır.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi